Üyelik İşlemleri

Üyelik İşlemlerimiz

Sipariş sırasında DiyetisyenEmreUzun.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Üyelik bilgilerinizin tümü ve de üyelik şifleriniz DiyetisyenEmreUzun.com veritabanımızda şifreli olarak saklanmaktadır.

Üyelik işlemi için sizden gerekli bilgileri vermeniz istenir. Kişisel bilgileriniz hiçbir koşulda üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır ve de gizlilik konusunda en iyi güvenlik sistemlerinden birisi olan SSL teknolojisi ile DiyetisyenEmreUzun.com %100 güvencesi altındadır.

DiyetisyenEmreUzun.com web sitemizin sol üst köşesinde yer alan “Üye ol” seçeneği üzerine tıkladıktan sonra üyelik formunu doldurarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Mailinizdeki eposta kutunuzu kontrol ederek Aktivasyon Mailine tıklamanız gerekmektedir.

DiyetisyenEmreUzun.com web sitemizin sol üst köşesinde bulunan “Üye giriş” seçeneği üzerinden E-posta adresi ve şifreniz ile girişinizi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

DiyetisyenEmreUzun.com’a üye girişi yapmak için tıklayınız.

DiyetisyenEmreUzun.com web sitemize Üye girişi yaptıktan sonra arama kutusunun üzerinde yer alan Hesabım menüsünden tüm bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.