Keyifle Yaşam Ekibi Kimler?

emre-uzun

Emre Uzun

Diyetisyen

2009 yılında Gazi üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimine başladı. Lisans eğitiminin 2. yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık kurumları işletmeciliği eğitimine başladı. 2013 yılında üstün başarı ile mezun oldu. Aynı yıl olan 2013 yılında Gazi Üniversitesi sağlık bilimleri enstitüsinde Beslenme ve diyetetik ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine başladı.

pinar-ermis

Pınar Ermiş

Diyetisyen

Lisans eğitimine 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladı. 2015 yılı itibari Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Ana bilim Dalı’nda yüksek lisansını sürdürmektedir. Popüler diyetler, sporcu beslenmesi ve sağlıklı zayıflama programları hazırlamak üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir. Online ve Birebir Diyet hizmeti veren diyetisyenimiz sizler için Keyifle Yaşam’da.

kübrayeni

Kübra Dal

Diyetisyen

Lisans eğitimine 2017 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. Eğitimine Sağlık Yönetimi Lisans programına devam etmektedir. Ana Çocuk beslenmesi, Sporcu Beslenmesi, Mutfak Yönetimi ve Kilo Alma-Kilo Verme yönetimi programlarını yönetmektedir.

eminesite

Emine Özbaş

Asistan

Danışanlarımızla özel olarak ilgilenen asistanımız, sizlere en iyi hizmeti ve paket bilgileri almanız için gerekli bilgileri sizlere iletiyor.

behlul

Behlül

Ofisimizin Maskotu

Ofisimizin Maskotu. Ofisimizin Mutluluk Kaynağı. Bir gün ofisimize uğrarsanız siz de Behlül’ümüzü görebilirsiniz 🙂

NUMARANIZI BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM!